אודות רביד

קצת עלי ומה אני עושה

שלום קוראים לי רביד סטרול, אני בן 47, אב לשלושה ילדים מדהימים ונשוי באושר לאשתי איה.

אני מאמין בקשר החזק של גופנפש, ובכחו של הגוף לרפא את עצמו מכל מחלה או אתגר הניצב בפניו-עם קצת הכוונה, עזרה ועידוד מקצועי נכון. מאז ומעולם דגלתי בכך שחלק מההתפתחות שלנו כבני אדם היא ללמוד כיצד לטפל ולאזן את עצמנו במהלך השלבים השונים של החיים. אני מנסה כל הזמן ליישם זאת בעצמי על ידי שילוב של טיפול, תזונה ופעילות גופנית.בשבילי, אין כמו לסיים יום ארוך ומטיש באימון ג'יוג'יטסו ברזילאי עם חברי לקבוצה.

הגעתי לתחום הטיפול מתוך הארה שהייתה לי בזמן שהותי ביפאן.הרגשתי שיש לי שליחות לעזור לאנשים ואכן למדתי מספר שיטות טיפול. כעת אני מטפל בשיטת הסוג'ק בשילוב עם ארומתרפיה מודרנית.

למרות שבעבר נחשפתי לשיטות ריפוי שונות,מצאתי שהסוג'וק והארומתרפיה המודרנית מאפשרות לי לטפל בהצלחה במגוון רב של בעיות וביעילות רבה.כמו כן ניתן לראות תוצאות חיוביות בזמן ממש קצר, בהתאם לזמן המודרני בו אנו חיים,הכל חייב להיות מהר ועכשיו.

בנוסף אחד היתרונות של שני השיטות הוא האפשרות של כל אחד לקבל כלים טיפוליים יעילים ופשוטים לטיפול עצמי בבית, עבורו ובני משפחתו הקרובים. דבר אשר מתיישב עם האני מאמין שלי.

אם אתם סובלים כיום, ניסיתם כבר את הרפואה הקונוונציונלית וכל מני טיפולים ולא מצאתם פיתרון ארוך טווח- אני מזמין אתכם להגיע אלי לאחת הקליניקות שלי ב: מושב תלמי אלעזר (מול פרדס חנה) או בתל אביב או בקריית חיים (בצפון).

דברו איתי, אל תישארו עם הכאב והסבל !!

רביד סטרול